Nyitókép: reprofoto

A szezon utolsó előtti fordulójában az AS Trencsén ellen lépett pályára a dunaszerdahelyi klub. Danylo Beskorovainyi, a DAC középhátvédje a mérkőzést megelőzően kijelentette, hogy habár a DAC legutóbb nem kezdett jól a Trencsén otthonában, végül mégis sikerült pontot menteni, majd hozzátette: bízik benne, hogy ma sikerül begyűjteni a három pontot.

Az 58. percben a Dunaszerdahely szerezte meg a vezetést Beskorovainyi góljának köszönhetően, ám a sárga-kékek nem bírták ki a végéig. A trencséniek a 90. percben Corryn góljával egyenlítettek, így döntetlennel záródott a mérkőzés.

AS Trencsén – FC DAC 1904

1:1 (0.0)

58. Beskorovainyi, 90. Corryn

Fortuna Liga, rájátszás, 9. forduló, Štadión na Sihoti, Trencsén, 2021.05.15., 18:00

Játékvezetők: Smolák – Kováč, Bednár

Góllövők: 58. Beskorovainyi, 90. Corryn

Sárga lap: 49. Ramirez
DAC: Jedlička – Sommer, Kružliak (K), Beskorovainyi, Davis – Divković (68. Moumou), Schäfer (76. Njie), Balić (86. Müller), Taiwo – Nicolaescu (46. Nebyla), Ramirez
Trencsén: Kukučka – Ligeon, Ramon (K), Križan, Madu – Lavrinčík – Gaži (72. Corryn), Zubairu, Kadák, Ghali – Ikoba