Nyitókép: Körkép.sk

Bár az 57. percben a vendégek szereztek vezetést, Krstovič 71., és Kružliak 77. percben szerzett találatával győzött a DAC a Fortuna Ligában a Liptószentmiklós ellen.

Káčer Nicolaescu összjáték után utóbbi a kapusba lőtte a labdát, a kipattanóra pedig Krstovič érkezett. 1:0. A második Veselovsky beívelését követően Kružliak jól helyezett fejeséből született.

A sárga-kékek főpróbája így jól sikerült a jövő szerdai Európa Konferencia-liga második selejtező köre előtt.

DAC 1904 – MFK TATRAN LIPTÓSZENTMIKLÓS 2:1 (0:0)

Fortuna Liga, 1. forduló, MOL Aréna, Dunaszerdahely, 2022.07.17., 18:00
Játékvezetők: Kráľovič – Jekkel, Vass