Véget értek a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokság, az MLS alapszakaszának küzdelmei és bár Nemanja Nikolics a zárófordulóban nem talált be a Houston Dynamo kapujába, riválisai nem tudták őt beérni a góllövőlistán, így begyűjtötte a gólkirályi címet.

forrás: Twitter

Pedig a New York City támadója, Davi Villa alaposan bekezdett, hiszen egy félidő alatt kétszer is beköszönt a Columbus Crew ellen. Két találat hiányzott ekkor a spanyolnak ahhoz, hogy utolérje a magyar támadót, több gólt viszont nem szerzett, pedig a hajrában még tizenegyest is lőhetett, ám kihagyta a büntetőt.

Nikolics csapata egyébként simán kikapott a Houston vendégeként (3-0), így a többi mérkőzés eredményének alakulása értelmében a rájátszás negyeddöntőjében a New York Red Bulls-t fogadja majd.