Ma nyílik utoljára lehetősége arra a Rossi-legénységnek, hogy egyenesen bekerüljön az Európa-liga 1. selejtező körébe. Lipótra 517 sárga-kék szurkoló kísérte el a csapatot, hogy a végsőkig űzzék, hajtsák őket. Ha ma nyer a DAC, akkor valóra válik az európai álom. Egy döntetlen, vagy vereség esetén azonban már számításba kell venni a Slovan-Zsolna mérkőzés eredményét is. Erről bővebben itt. A Körkép tudósítója ma is ott van a helyszínen, ahonnan fotókkal, videókkal és az aktuális információkkal jelentkezünk.

Szavazással frissítve:

hirdetes_810x300

Kinek szurkolna, ha a sorsolás folytán a DAC az Európa Ligában magyarországi ellenfelet kapna, esetleg a Ferencvárost?

Eredmény megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

90.+1. – A játékvezető lefújja a mérkőzést, mi pedig OTT VAGYUNK EURÓPÁBAN!!!

89. perc – Pacinda ajtó-ablak helyzetben mellélőtte a labdát

88. perc – Pacinda még megpróbálkozott egy lövéssel, de elszállt a kapu felett a labda

86. perc – Innen már senki sem törheti össze az európai álmot, mely ma végre teljesült! Nyáron ott leszünk az Európa-ligában!!!

83. perc – Rózsahegyi szabadrúgást kellett hárítaniuk a sárga-kék védőknek

81. perc – Macejnek is jutott egy kis munka, de jó helyen volt a DAC kapusa

79. perc – Pacinda bombázta a kapura, de Macík védte

76. perc – újabb hazai csere

73. perc – cserélnek a hazaiak. Kostadion jön fel Daniel helyett

71. perc – Pacinda fejelte, Macík kapus pedig a kapufa fölé lökte a labdát

67. perc – Macejnek kellett védenie

64. perc – Vida helyett jön Divkovic a pályára

64. perc – Macej védett ajtó-ablak helyzetben

63. perc – a játékvezető kiosztotta a mérkőzés első sárgalapját. Szerencsére nem a DAC-nak villant, Peter Maslo volt szabálytalan

62. perc – néhány perc leforgása alatt már a harmadik szögletet rúgták a hazaiak

59. perc – Kostrna maradt pár pillanatra a földön

58. perc – közben a Slovan is vezet már 3:1-re a Zsolna ellen

54. perc – GÓÓÓL! Nagyon megy ma Vidának, 2 gól, 2 gólpassz az eddigi mérlege

Vida Krisztopher András megszerzi második gólját

Rózsahegy – DAC 0:4

52, perc – Zivkovic érkezik Davis helyére, aki nem tudja folytatni a mérkőzést

49. perc – Davist kell ápolni, miután durván elkaszálták

47. perc  – Ljubicic majdnem 4-re növelte a gólok számát

45. perc – vége az első félidőnek. Vezetünk 3 góllal, Pozsonyban pedig 2:1-re vezet a Slovan a Zsolna ellen

40. perc – Záhumenský szöktette Vidát, aki laposan beadta Bayonak.

40. perc – GÓÓÓL!

Bayo szerzi meg a DAC harmadik gólját

Rózsahegy – DAC 0:3

34. perc – „Játszik a DAC!” zúgja a vendégszektor

32. perc – Huk fejel Macík kezébe

30. perc – Bayo és Vida egymásnak adogatták a labdát a 16-oson belül, végül Ljubicichoz került, aki nem habozott

Marin Ljubicic szerez gólt

Rózsahegy – DAC 0:2

27. perc – nem csökkent a támadó-kedv egyik oldalon sem

23. perc – Ljubicic növelhette volna az előnyünket, de sajnos kimaradt a helyzet

19. perc – Macík kapus a 16-oson kívülre jött labdát menteni, viszont Vida elé segítette a labdát, aki távolról bevágta – GÓÓÓL

19. perc

Vida Kristopher András megszerezte a vezetést a DAC-nak!!!

Rózsahegy – DAC 0:1

16. perc Bayo  rúghatott volna gólt, de nem sikerült jól levennie a labdát

Körkép.sk

12. perc – Komoly rózsahegyi lehetőség maradt ki – szerencsére

10.perc – Közben a Zsolna megszerezte a vezetés Pozsonyban, ezzel most a DAC a negyedik a tabellán

9. perc – Pambou terelgette a labdát, végül Bayo nem érte el

7. perc – Vida cselezte be magát a rózsahegyi 16osba, végül azonban a lövése elszállt a kapu felett

4. perc – első támadását vezette a DAC. Vida nem kapott túl jó labdát, de próbálkozásnak jó volt

3. perc – egyelőre a DAC térfelén folyik a játék

2. perc – A Rózsahegy próbál bejutni a DAC 16-osába, de szépen szerelték a sárga-kékek a támadót

0.perc – Megkezdődött a mérkőzés

17:01 – a hazai lelátók eléggé foghíjasak, nem is hallani mást, csak a DAC-szurkolók hangját

16:59

reprofoto/fcdac.sk

16:57

16:45

A DAC ultrái 517 belépőjegyet kaptak, de sokkal többen vannak ott Rózsahegyen. Jelenleg próbálnak az előzetes tilalom ellenére jegyet váltani a hazai szektorokba.