A Fortuna Liga 3. fordulójában a felújított zoboraljai stadionban lépett ma este pályára a DAC.

A sárga-kékek kétgólos hátrányból álltak fel és a második félidőben mutatott parádés játékkal a hosszabbításban szerzett döntő találattal végül 3:2-re győztek Nyitrán.

Pačinda az első labdaérintéséből kilőtte a jobb alsó sarkot. A szépítő gól szárnyakat adott a DAC-nak, ezután pedig egymás után szervezte a támadásokat.

A 69. percben Bayo talált be, az állás  2:2 volt. A vendégszektor már ekkor felrobbant.

A végén a játékvezető 4 percet hosszabbított. A DAC még ezután is támadott, és a 94. percben az utolsó akcióból Bayo ismét betalált.

A sárga-kékek sokkal jobb teljesítményt nyújtva megérdemelten hozták haza a három pontot.