Nyitókép: Körkép.sk/kpa
Kövessék velünk az alacsonyabb osztályú labdarúgó bajnokságok legfrissebb eredményeit!
Dunaszerdahelyi régió
AG Sport Liga
Felbár (Horný Bar), Somorja B (Šamorín B), Hegyéte (Kútniky), Nyékvárkony (Vrakúň), Nagyudvarnok (Veľké Dvorníky), Ekecs-Apácaszakállas (Okoč-Sokolec), Csallóközcsütörtök (Štvrtok na Ostrove), Pozsonyeperjes (Jahodná), Izsap (Ižop), Baka (Baka), Dióspatony (Orechová Potoň), Nagypaka (Veľká Paka), Egyházgelle (Holice na Ostrove), Balony (Baloň), Szentmihályfa (Michal na Ostrove), Felsőpatony (Horná Potoň)
VII. liga
Dióspatony B (Orechová Potoň B), Csallóköztárnok (Trnávka), Csallóköznádasd (Trstená na Ostrove), Csallóközkürt (Ohrady), (Bellova Ves), Csilizradvány (Čiližská Radvaň), Béke (Mierovo), Vásárút (Trhová Hradská), Alistál (Dolný Štál), Csákány (Čakany), Nagyszarva (Rohovce), Padány (Padáň), Sárosfa (Blatná na Ostrove), Csilizpatas (Pataš)
U19
Befejeződött a bajnokság.
U15
Komáromi régió
MEVA VI. Liga
Búcs (Búč), Izsa (Iža), Bajcs (Bajč), Dunamocs (Moča), Marcelháza (Marcelová), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Pat (Patince), Vágfüzes/Kava (Vrbová nad Váhom/Kava), Nemesócsa (Zemianská Olča), Ifjúságfalva (Dedina Mládeže), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Keszegfalu (Kameničná), Csicsó (Číčov), Újgyalla (Dulovce), Szilasháza (Šrobárová)
VII. liga
Bogya-Gellér (Bodza-Holiare), Lakszakállas (Sokolce na Ostrove), Bogyarét (Bodzianske Lúky), Tany (Tôň)
U19
A bajnokság befejeződött.
U15
Hetény (Chotín), Keszegfalu (Kameničná), Izsa (Iža), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Naszvad (Nesvady), Perbete (Pribeta), Nagykeszi (Veľké Kosihy), Komáromszentpéter (Svätý Peter), Ekel (Okoloičná na Ostrove), Ímely (Ímeľ), Búcs (Búč), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Komárom B (Komárno), Csicsó (Číčov)
Galántai régió
- osztály
Diószeg (Sládkovičovo), Hidaskürt (Mostová), Nagymácséd (Veľká Mača), Pusztafödémes (Pusté Úľany), Jóka (Jelka), Alsószerdahely (Dolná Streda), Taksony (Matúškovo), Tallós (Tomášikovo), Vízkelet (Čierny Brod), Nemeskosút (Košúty), Vezekény (Vozokany), Feketenyék (Čierna Voda), Salgócska (Šalgočka), Sempte (Šintava)
- osztály – Galántai és Vágsellyei járás
Vágvecse (Veča), Selőce (Selice), Tornóc (Trnovec nad Váhom), Galánta – Hódi városrész (Hody), Jánosháza (Jánovce), Zsigárd (Žihárec), Vághosszúfalu (Dlhá nad Váhom), Alsószeli (Dolné Saliby), Magyargurab (Veľký Grob), Királyrév (Kráľov Brod), Pered (Tešedíkovo), Deáki (Diakovce), Vágsellye (Šaľa), Szentharaszt (Vinohrady nad Váhom)
U15
Szered (Sereď), Nádszeg (Trstice), Diószeg (Sládkovičovo), (Veľké Úľany), Jóka (Jelka), Tallós (Tomášikovo), Hidaskürt (Mostová), Vezekény (Vozokany), (Váhovce), Nagymácséd (Veľká Mača), Taksony (Matúškovo), Alsószeli (Dolné Saliby), (Abrahám Hoste)
Érsekújvári régió
MEVA VI. liga
Valkház (Vlkas), Zsitvafödémes (Úľany nad Žitavou), Nagysurány (Šurany), Bánkeszi (Bánov), Szőgyén (Svodín), Komáromszemere (Semerovo), Barsfüss (Trávnica), Komját (Komjatice), Ohaj (Dolný Ohaj), Muzsla (Mužla), Özdöge (Mojzesovo), Nyitramalomszeg (Lipová), Szentmihályúr (Michal nad Žitavou), Mánya (Maňa), Csornok (Černík), Szímő (Zemná)
VII. liga
Pozba (Pozba), Kamocsa (Komoča), Nána (Nána), (Podhájska), Kürt (Strekov), Dögös (Rastislavice), Kolta (Kolta), Barsbaracska (Bardoňovo), Párkány B (Štúrovo B), Komáromcsehi (Čechy), Köbölkút (Gbelce), Tótmegyer (Palárikovo), Jászfalu (Jasová), Rendve (Radava)
VIII. liga
Befejeződött a bajnokság.
U19
Nagysurány (Šurany), Komáromszemere (Semerovo), Özdöge (Mojzesovo), Nána (Nána), (Andovce), Pozba (Pozba), (Palárikovo), Érsekújvár B (Nové Zámky B)
Lévai régió
VI. liga
Zsember (Žemberovce), Zselíz (Želiezovce), Oroszka (Pohronský Ruskov), Garamkeszi (Hornské Kosihy), Garamlök (Lok), Garamtolmács (Tlmače), Fakóvezekény (Plavé Vozokany), Garamkelecsény (Hronské Kľačany), Kálna (Kalná nad Hronom), Hontfüzesgyarmat (Hontianska Vrbica), Újbars (Nový Tekov), Garamújfalu (Nová Dedina), Csejkő (Čajkov), Felsőtúr (Horné Turovce), Garamszentgyörgy (Jur nad Hronom), Óbars (Starý Tekov)
VII. liga
Csata (Čata), Nagysalló (Tekovské Lužany), Nagytúr (Veľké Turovce), Ipolyfödémes (Ipeľské Úlany), Kiskoszmály (Malé Kozmálovce), Ipolyszakállos (Ipeľský Sokolec), Hontnádas (Hontianske Trsťany), Bori (Bory), Sáró (Šarovce), Bakabánya (Pukanec), Palást (Pláštovce), Peszektergenye (Sikenica), Vámosladány (Mýtne Ludany), Ipolyvisk (Vyškovce nad Ipľom), Nagykoszmály (Veľké Kozmálovce), Érsekkéty (Keť)
VIII. liga
Csejkő (Čaka), Beča, Oroszka (Pohronský Ruskov), Felsőszemeréd (Horné Semerovce), Farnad (Farná), Hontvarsány (Kalinčiakovo), Garamszőlős (Rybník), Kistompa (Tupá)
A bajnokság befejeződött
U19
Fakóvezekény (Plavé Vozokany), Ipolyság (Šahy), Garamtolmács (Tlmače), (Velký Ďur), Zsember (Žemberovce), Oroszka (Pohronský Ruskov)
A bajnokság befejeződött.
Nagykürtösi járás
6. liga
Leszenye (Lesenice), Bussa (Bušince), Apátújfalu (Opatovská Nová Ves), Lukanénye (Nenince), Erdőmeg (Záhorce), Dacsólám (Dačov Lom), Kékkő (Modrý Kameň), Kőkeszi (Kamenné Kosihy), Középpalojta (Stredné Plachtince), Ipolybalog (Balog nad Ipľom), Alsósztregova (Dolná Strehová), Zsély (Želovce), Ipolyhídvég (Ipeľské Predmostie), Alsószellő (Malé Zlievce)
Rimaszombati járás
6. liga
Jolsva (Jelšava), Nagybalog (Velký Blh), Klenóc (Klenovec), Murányalja (Muráň), Nemesradnót (Radnovce), Lubény (Lubeník), Rimaszécs (Rimavská Seč), Szirk (Sirk), Sajószentkirály (Kráľ), Uzapanyit (Uzavská Panica)
U19
Rimaszécs (Rimavská Seč), Szirk (Sirk), Ajnácskő (Hajnáčka), Uzapanyit (Uzavská Panica), Nemesradnót (Radnovce), Sajólérnártfalva (Lenartovce)
Losonci járás
6. liga
Kálnó (Kalinovo), Divény (Divín), Vámosfalva (Mýtna), Cserepes (Hrnčiarska Ves), Rimakokova (Kokava nad Rimavicou), Losonctamási (Tomášovce), Patakalja (Podrečany), Fülekpüspöki (Biskupice), Ipolymagyari (Uhorské), Panyidaróc (Panické Dravce), Bozita (Buzitka), Fazekaszsaluzsány (Hrnčiarske Zalužany), Videfalva (Vidiná), Gácsfalu (Stará Halič), Gács (Halič)
Körkép.sk/KPA
Megosztás:
Tetszett önnek ez a cikk?
Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.