Nyitókép: dac1904.sk

A téli felkészülés második mérkőzését is elveszítette a DAC. A szombati 5:0-ás zakó után egygólos vereséget szenvedtek a dunaszerdahelyiek a szlovák másodosztályban szereplő Szakolcától.

Hélder vezetőedző ezúttal teljes mértékben kísérletezett a pályán. A kezdő tizenegyben Švec volt az egyetlen, aki szombaton is pályára lépett Brünn ellen. Ugyanakkor az U19-es csapatból hatan is bemutatkozhattak éles helyzetben a portugál előtt.

Az eredményről a 74. perc döntött, amikor egy pontrúgást követően Popovič fejesét Száraz még hárítani tudta, ám Hlavatovič duplázására már nem ért oda.

hirdetes_300x300

írja összefoglalójában a DAC.

A Téli Tipsport Liga utolsó, harmadik találkozóján a Nyitra lesz az ellenfél. A találkozót szerdán 10:30-tól a MOL Akadémián kerül megrendezésre.

DAC 1904 – MFK Skalica 0:1 (0:0)

MOL Akadémia, 2-es számú műfüves pálya, Dunaszerdahely, 2020. január 19., vasárnap, 13:00 ó, havazás, eső, +1°C
Góllövő: 74. Hlavatovič
Játékvezetők: Ruc – Roszbeck, Borsányi, 180 néző
DAC: Száraz – Szalma, Malý, Lalatović, Šimčák (K) – Schäfer, Nagy – Sharani (58. Gembický), Čmelík, J. Švec (57. Veselovský) – Boateng. Edző: Hélder Cristovao.
Skalica: Junas – Švrček (70. Milota), Ranko, Hlavatovič, Opiela (46. Popovič), Mášik, M. Nagy, Frimmel (70. Pospíšil), Haša, Blažek (63. Hollý), Šebesta. Edző: Jozef Kostelník.