Csaba
  • HUF: 407.73
  • USD: 1.03
  • 18 °C
  • 27 °C

Hirdetés (X)

sport

Peking 2022 – Hamarosan rajtol a téli olimpia, íme a magyarok programja

Február 4-től ismét lesz kiknek szurkolni

Nyitókép: origo.hu

 

Február 4-én elrajtol a pekingi téli olimpia, az alábbiakban pedig a nemzetisport.hu összeállítása alapján mutatjuk, hogy melyik nap kiért és mikor szurkolhatunk.

 

FEBRUÁR 5., SZOMBAT
8.45: sífutás; női 15 km síatlon (Pónya Sára)
12.00: rövid pályás gyorskorcsolya; férfi 1000 m selejtező (Krueger John-Henry, Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang)
12.00: rövid pályás gyorskorcsolya; női 500 m selejtező (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
13.23: rövid pályás gyorskorcsolya; vegyes váltó (Magyarország)

 

FEBRUÁR 6., VASÁRNAP
8.00: sífutás; férfi 30 km síatlon (Kónya Ádám)

 

FEBRUÁR 7., HÉTFŐ
3.15: alpesi sí, női óriás-műlesiklás (Tóth Zita)
12.30: rövid pályás gyorskorcsolya; férfi 1000 m döntő (Krueger John-Henry, Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang)
12.30: rövid pályás gyorskorcsolya; női 500 m döntő (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)

 

FEBRUÁR 8., KEDD
9.00: sífutás; férfi szabad stílusú sprint (Kónya Ádám)
9.00: sífutás; női szabad stílusú sprint (Pónya Sára)

 

FEBRUÁR 9., SZERDA
2.30: hódeszka; női félcső selejtező (Kozuback Kamilla)
3.15: alpesi sí, női műlesiklás (Tóth Zita)
12.00: rövid pályás gyorskorcsolya; férfi 1500 m döntő (Krueger John-Henry, Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang)
12.44: rövid pályás gyorskorcsolya; női 1000 m selejtező (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)

 

FEBRUÁR 11., PÉNTEK
12.00: rövid pályás gyorskorcsolya; női 1000 m döntő (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
12.18: rövid pályás gyorskorcsolya; férfi 500 m selejtező (Krueger John-Henry, Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang)
13.04: rövid pályás gyorskorcsolya; férfi 5000 m váltó, elődöntő (Magyarország)

 

FEBRUÁR 13., VASÁRNAP
3.15: alpesi sí; férfi óriás-műlesiklás (Kékesi Márton)
12.00: rövid pályás gyorskorcsolya; férfi 500 m döntő (Krueger John-Henry, Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang)

 

FEBRUÁR 16., SZERDA
3.15: alpesi sí; férfi műlesiklás (Kékesi Márton)
12.00: rövid pályás gyorskorcsolya; női 1500 m döntő (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
13.32: rövid pályás gyorskorcsolya; férfi 5000 m váltó döntő (Magyarország)

 

FEBRUÁR 18., PÉNTEK
11.38: műkorcsolya; páros rövid program (Chtchetinina Ioulia, Magyar Márk)

 

FEBRUÁR 19., SZOMBAT
12.08: műkorcsolya; páros szabad program (Chtchetinina Ioulia, Magyar Márk)

 

nemzetisport.hu

Megosztás:

Tetszett önnek ez a cikk?

Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.

Eddig 2 olvasónak tetszik ez a cikk.

Kommentek

Hirdetés (X)

Kövessen minket