„Tudtuk, hogy a Rózsahegy erős csapat. Az első félidőben remekül játszottunk, a másodikban viszont az utolsó 25-30 percben jobb volt nálunk az ellenfél. Nem tudtuk kivédekezni a ránk nehezedő nyomást, könnyű gólokat kaptunk.

A széleken nagyon erős játékosai vannak a rózsahegyieknek, mi éppen ezért középen próbálkoztunk, ahol Herc és Vida Máté futotta be a területet, Kalmár pedig hátulról irányított. Próbáltuk a magunk játékát játszani. A 2:2 számunkra jó eredmény.

Ljubičić egy tegnap történt incidens miatt maradt ki a csapatból, melynek következtében Huk megsérült. Jedlička ma is remekül védett, de bízom benne, hogy az előttünk álló héten Macej is újra fitt lesz.”