Nyitókép: dac1904.sk

Lamkel Zé révén gyorsan, már az első percben (16.másodperc!!) vezetést szerzett a DAC Zsolnán, majd az egész játékrészben stabilan őrizte az eredményt.

A második félidő derekán ismét nagyobb sebességre kapcsoltak a vendégek, többet birtokolták a labdát, több veszélyes támadást is vezetve. A nyomás végül a 73. percben Schäfer szögletrúgásából Kružliak fejese révén ismét gólt eredményezett, melyre a hazaiak már nem tudtak reagálni.

A Fortuna liga 11.fordulójának slágermérkőzésén így Zsolna – DAC 0:2. A mérkőzést 852 fizető néző mellett mintegy 100 vendégszurkoló tekintette meg a helyszínen, akik egyértelműen leszurkolták a hazaiakat.

A sárga-kékek idegenbeli győzelmükkel jelenleg feljöttek a negyedik helyre a tabellán.

MŠK ZSOLNA – FC DAC 1904 DUNASZERDAHELY 0:2 (0:1)

Fortuna Liga, 11. forduló, Štadión pod Dubňom, Zsolna, 2021.10.16., 16:00
Játékvezetők: Kružliak – Hancko, Pozor