Szerdán több versenyszámot is törölni kellett a kedvezőtlen időjárás miatt. A nap legnagyobb érdekessége a szlovák-orosz jégkorong-mérkőzés volt, melyet végül a szlovákok nyertek

Ha az időjárás engedi, akkor csütörtökön 9 számban hirdetnek majd győztest. Több magyar és szlovák versenyző is rajthoz áll majd a pont- és éremszerzés reményében. Mutatjuk a csütörtöki programot.

ALPESI SÍ
02.00: női óriás-műlesiklás, 1. futam (Magyarok: Hozmann Szonja, Maróty Mariann Mimi)(Szlovákok: Veronika Velez-Zuzulová, Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
03.00: férfi lesiklás, döntő (Magyar: Kékesi Márton) (Szlovákok: Andreas Žampa, Adam Žampa, Matej Falat) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
05.45: női óriás-műlesiklás, 2. futam, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

08.40:
Norvégia–Svédország (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

SÍFUTÁS
07.30: női 10 km (szabad stílus), döntő (Magyar: Szőcs Emőke) (Szlovákok: Alena Procházková, Barbora Klementová)

(Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
09.00: női 15 km, döntő (Szlovákok: négyen az ötből: Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

12.00: férfi 20 km, döntő (Szlovákok: ötből négyen: Matej Kazár, Tomás Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šíma, Šimon Bartko)

SZÁNKÓ
13.30: csapatverseny, 1. és 2. futam, döntő (Szlovák csapat) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)