Minden tekintetben jobb a DAC és igazi örömfocit produkál a Fortuna liga első hazai mérkőzésén. Az első gólra a 27. percg kellett várnia a 6000-6500 nézőnek (a pontos létszámot a második félidőben teszik közzé), amikor Bayo félfordulattal a kapus fejel fölött megszerezte a vezetést.

A második gól szintén a DAC csatárának nevéhez fűződik, aki három perccel később ezúttal fejjel volt eredményes. Majd szinte ki sem tudták mondani az eredmény módosulását, amikor Kalmár Zsolt a 32. percben egy pazar lövőssel 20 méterről kilőtte a felső sarkot, 3:0.

Örömfoci van tehát Dunaszerdahelyen, ami jó jel a jövő heti Európa Liga visszavágó előtt.