Nyitókép: reprofoto (fortunaliga.tv)

Már a 10. percben vezetést szerzett a DAC, a vendégek szinte öngólnak beillő hibájából Kružliak volt eredményes. A DAC-ot megnyugtatta a vezető gól, így nyugodtan játszhatták saját játékukat.

Kép: reprofoto (fortunaliga.tv)

A 63. percben röviddel becserélése után Andzouana már két gólra növelte a hazai vezetést.

A sárga-kékek végig irányították a játékot, saját térfelükre kényszerítettve a nagymihányiakat. A hosszabbításban váratlanul Beskorovainyi kezezése után a megítélt tizenegyest Žofčák értékesítette, beállítva a 2:1 végeredményt. A dunaszerdahelyi csapat így őrzi stabil második helyét a tabellán.

Fortuna Liga, 21. forduló, MOL Aréna, Dunaszerdahely, 2021.02.27., 14:00

DAC – Nagymihály 2:1 (1:0)

Játékvezetők: Kišš – Ádám, Vitko
Nézőszám: nézők nélkül
Góllövő: 10. Kružliak, 63. Andzouana
Sárga lap: 38. Neofytidis, 58. Trusa

DAC: Jedlička – Blackman (79. Sommer), Kružliak, Müller (71. Davis), Beskorovainyi – Divković (61. Taiwo), Schäfer, Christie-Davis (79. Balić), Kalmár (K) – Nicolaescu (61. Andzouana), Ramirez

Nagymihály: Marković – Magda, Pino (K), Vaško, Vojtko – Spoljarić, Adekuoroye, Neofytidis (59. Žofčák) – Popovits (70. Siopis), Trusa, Oshima