Bence
  • HUF: 328.18
  • USD: 1.11
  • 21 °C
  • 33 °C
Régió

Felvidéki régiósfoci: Hazai győzelem Felsőpatonyban, szoros a verseny a Komáromi járásban

Kövessék tavasszal is velünk a legfrissebb eredményeket!

Nyitókép: Körkép.sk/kpa

 

Kövessék tavasszal is velünk a legfrissebb eredményeket!

 

Dunaszerdahelyi régió

Hirdetés(X)

 

AG Sport Liga

 

Felbár (Horný Bar), Somorja B (Šamorín B), Hegyéte (Kútniky), Nyékvárkony (Vrakúň), Nagyudvarnok (Veľké Dvorníky), Ekecs-Apácaszakállas (Okoč-Sokolec), Csallóközcsütörtök (Štvrtok na Ostrove), Pozsonyeperjes (Jahodná), Izsap (Ižop), Baka (Baka), Dióspatony (Orechová Potoň), Nagypaka (Veľká Paka), Egyházgelle (Holice na Ostrove), Balony (Baloň), Szentmihályfa (Michal na Ostrove), Felsőpatony (Horná Potoň)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

VII.  liga

 

Dióspatony B (Orechová Potoň B), Csallóköztárnok (Trnávka), Csallóköznádasd (Trstená na Ostrove), Csallóközkürt (Ohrady), (Bellova Ves), Csilizradvány (Čiližská Radvaň), Béke (Mierovo), Vásárút (Trhová Hradská), Alistál (Dolný Štál), Csákány (Čakany), Nagyszarva (Rohovce), Padány (Padáň), Sárosfa (Blatná na Ostrove), Csilizpatas (Pataš)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

U19 

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

U15 

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Komáromi régió

 

MEVA VI. Liga 

 

Búcs (Búč), Izsa (Iža), Bajcs (Bajč), Dunamocs (Moča), Marcelháza (Marcelová), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Pat (Patince), Vágfüzes/Kava (Vrbová nad Váhom/Kava), Nemesócsa (Zemianská Olča), Ifjúságfalva (Dedina Mládeže), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Keszegfalu (Kameničná), Csicsó (Číčov), Újgyalla (Dulovce), Szilasháza (Šrobárová) 

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

VII.  liga 

 

Bogya-Gellér (Bodza-Holiare), Lakszakállas (Sokolce na Ostrove), Bogyarét (Bodzianske Lúky), Tany (Tôň)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

U19 

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

U15

 

Hetény (Chotín), Keszegfalu (Kameničná), Izsa (Iža), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Naszvad (Nesvady), Perbete (Pribeta), Nagykeszi (Veľké Kosihy), Komáromszentpéter (Svätý Peter), Ekel (Okoloičná na Ostrove), Ímely (Ímeľ), Búcs (Búč), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Komárom B (Komárno), Csicsó (Číčov)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Galántai régió

 

  1. osztály

 

Diószeg (Sládkovičovo), Hidaskürt (Mostová), Nagymácséd (Veľká Mača), Pusztafödémes (Pusté Úľany), Jóka (Jelka), Alsószerdahely (Dolná Streda), Taksony (Matúškovo), Tallós (Tomášikovo), Vízkelet (Čierny Brod), Nemeskosút (Košúty), Vezekény (Vozokany), Feketenyék (Čierna Voda), Salgócska (Šalgočka), Sempte (Šintava)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

  1. osztály – Galántai és Vágsellyei járás

 

Vágvecse (Veča), Selőce (Selice), Tornóc (Trnovec nad Váhom), Galánta – Hódi városrész (Hody), Jánosháza (Jánovce), Zsigárd (Žihárec), Vághosszúfalu (Dlhá nad Váhom), Alsószeli (Dolné Saliby), Magyargurab (Veľký Grob), Királyrév (Kráľov Brod), Pered (Tešedíkovo), Deáki (Diakovce), Vágsellye (Šaľa), Szentharaszt (Vinohrady nad Váhom) 

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

U15 

 

Szered (Sereď), Nádszeg (Trstice), Diószeg (Sládkovičovo), (Veľké Úľany), Jóka (Jelka), Tallós (Tomášikovo), Hidaskürt (Mostová), Vezekény (Vozokany), (Váhovce), Nagymácséd (Veľká Mača), Taksony (Matúškovo), Alsószeli (Dolné Saliby), (Abrahám Hoste)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Érsekújvári régió

 

MEVA VI. liga

 

Valkház (Vlkas), Zsitvafödémes (Úľany nad Žitavou), Nagysurány (Šurany), Bánkeszi (Bánov), Szőgyén (Svodín), Komáromszemere (Semerovo), Barsfüss (Trávnica), Komját (Komjatice), Ohaj (Dolný Ohaj), Muzsla (Mužla), Özdöge (Mojzesovo), Nyitramalomszeg (Lipová), Szentmihályúr (Michal nad Žitavou), Mánya (Maňa), Csornok (Černík), Szímő (Zemná)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

VII. liga 

 

Pozba (Pozba), Kamocsa (Komoča), Nána (Nána), (Podhájska), Kürt (Strekov), Dögös (Rastislavice), Kolta (Kolta), Barsbaracska (Bardoňovo), Párkány B (Štúrovo B), Komáromcsehi (Čechy), Köbölkút (Gbelce), Tótmegyer (Palárikovo), Jászfalu (Jasová), Rendve (Radava)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

VIII. liga 

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

 

U19 

 

Nagysurány (Šurany), Komáromszemere (Semerovo), Özdöge (Mojzesovo), Nána (Nána), (Andovce), Pozba (Pozba), (Palárikovo), Érsekújvár B (Nové Zámky B)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Lévai régió

 

VI. liga 

 

Zsember (Žemberovce), Zselíz (Želiezovce), Oroszka (Pohronský Ruskov), Garamkeszi (Hornské Kosihy), Garamlök (Lok), Garamtolmács (Tlmače), Fakóvezekény (Plavé Vozokany), Garamkelecsény (Hronské Kľačany), Kálna (Kalná nad Hronom), Hontfüzesgyarmat (Hontianska Vrbica), Újbars (Nový Tekov), Garamújfalu (Nová Dedina), Csejkő (Čajkov), Felsőtúr (Horné Turovce), Garamszentgyörgy (Jur nad Hronom), Óbars (Starý Tekov)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

VII. liga 

 

Csata (Čata), Nagysalló (Tekovské Lužany), Nagytúr (Veľké Turovce), Ipolyfödémes (Ipeľské Úlany), Kiskoszmály (Malé Kozmálovce), Ipolyszakállos (Ipeľský Sokolec), Hontnádas (Hontianske Trsťany), Bori (Bory), Sáró (Šarovce), Bakabánya (Pukanec), Palást (Pláštovce), Peszektergenye (Sikenica), Vámosladány (Mýtne Ludany), Ipolyvisk (Vyškovce nad Ipľom), Nagykoszmály (Veľké Kozmálovce), Érsekkéty (Keť)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

VIII. liga 

 

Csejkő (Čaka), Beča, Oroszka (Pohronský Ruskov), Felsőszemeréd (Horné Semerovce), Farnad (Farná), Hontvarsány (Kalinčiakovo), Garamszőlős (Rybník), Kistompa (Tupá)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

U19

 

Fakóvezekény (Plavé Vozokany), Ipolyság (Šahy), Garamtolmács (Tlmače), (Velký Ďur), Zsember (Žemberovce), Oroszka (Pohronský Ruskov)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Nagykürtösi járás

 

6. liga

 

Leszenye (Lesenice), Bussa (Bušince), Apátújfalu (Opatovská Nová Ves), Lukanénye (Nenince), Erdőmeg (Záhorce), Dacsólám (Dačov Lom), Kékkő (Modrý Kameň), Kőkeszi (Kamenné Kosihy), Középpalojta (Stredné Plachtince), Ipolybalog (Balog nad Ipľom), Alsósztregova (Dolná Strehová), Zsély (Želovce), Ipolyhídvég (Ipeľské Predmostie), Alsószellő (Malé Zlievce)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Rimaszombati járás

 

6. liga 

 

Jolsva (Jelšava), Nagybalog (Velký Blh), Klenóc (Klenovec), Murányalja (Muráň), Nemesradnót (Radnovce), Lubény (Lubeník), Rimaszécs (Rimavská Seč), Szirk (Sirk), Sajószentkirály (Kráľ), Uzapanyit (Uzavská Panica)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

U19 

 

Rimaszécs (Rimavská Seč), Szirk (Sirk), Ajnácskő (Hajnáčka), Uzapanyit (Uzavská Panica), Nemesradnót (Radnovce), Sajólérnártfalva (Lenartovce)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Losonci járás

 

6. liga

 

Kálnó (Kalinovo), Divény (Divín), Vámosfalva (Mýtna), Cserepes (Hrnčiarska Ves), Rimakokova (Kokava nad Rimavicou), Losonctamási (Tomášovce), Patakalja (Podrečany), Fülekpüspöki (Biskupice), Ipolymagyari (Uhorské), Panyidaróc (Panické Dravce), Bozita (Buzitka), Fazekaszsaluzsány (Hrnčiarske Zalužany), Videfalva (Vidiná), Gácsfalu (Stará Halič), Gács (Halič)

 

reprofoto/futbalnet.sk

 

Körkép.sk/KPA

Megosztás:

Tetszett önnek ez a cikk?

Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.

Ön lehet az első aki a tetszik gombra kattint!

Kommentek

Kövessen minket

Megosztás