Nem volt oka panaszra annak a több mint 7000 szurkolónak, aki kilátogatott ma a Mol Arénába.

Šatka már a 8. percben megszerezhette volna a vezetést Kalmár szögletéből, ám akkor még nem találta el túl jól a labdát. A 25. percben viszont valószínűleg a hónap gólját lőtte, mikor a kezdőkörből indult meg egyedül a ViOn kapujára, majd anélkül, hogy bárkinek lepasszoltva volna, 20 méterről vágta rá a kapura. A labda a felső lécről vágódott a gólvonal mögé, ezzel pedig a DAC megszerezte a vezetést.

Negyed órával később egyenlítettek a vendégek Richtárech révén, Herc pedig még a félidei szünet előtt visszaszerezte a vezetést, mikor Kalmár mélységi indítását váltotta gólra.

A második félidőben igyekeztek a vendégek is helyzeteket kialakítani, szerencsére azonban egyet sem tudtak gólra váltani.

Több jó helyzete volt a DAC-nak is, végül Bayo a 72. percben megszerezte a sárga-kékek harmadik találatát, miután Kalmár szöglete Davishoz jutott, aki jól célozta be az elefántcsontparti játékos fejét.

A hazaiak ezt követően is több helyzetet dolgoztak ki, azonban a gólok már elmaradtak. Így a végeredmény 3:1 lett.

DAC – ViON 3:1 (2:1)